چگونه هزینه پرداخت کنم؟

پرداخت از درگاه اینترنتی سایت

برای استفاده از این روش در منوی نحوه پرداخت گزینه درگاه اینترنتی را انتخاب نمایید.

پس از رویت پیش فاکتور و تایید نهایی گزینه پرداخت را کلیک کنید تا وارد صفحه پرداخت بانک شوید.

ابتدا شماره کارت عابر بانک خود را وارد نمایید. کد ۱۶ رقمی روی کارت بانکی شما شماره کارت شما می باشد که بروی کارت حک شده است رمز کارت خود را وارد نمایید رمز خرید اینترنتی با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمایید متفاوت می باشد.

در اکثر بانک ها زمانی که کارت خود را تحویل می گیرید، رمز خرید اینترنتی ندارید.

برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی خود می توانید به دستگاه های خودپرداز (ATM) یا شعب بانک مربوطه جهت دریافت رمز دوم یا رمز اینترنتی مراجعه نمایید.

کد سه رقمی ccv2 کارت خود را وارد نمایید کد CVV2 به صورت یک عدد ۳ رقمی مانند شمارۀ ۱۶ رقمی حک شده روی کارت است که بر روی اکثر کارت ها حک شده است

تاریخ انقضا کارت خود را وارد نمایید . تاریخ انقضاء روی اغلب کارت های بانکی حک شده است.

اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده نمایید.

 

انتقال مستقیم بانکی

– پرداخت از طریق شعب بانک : برای استفاده از این روش با مراجعه به شعبات بانک زیر مبلغ پیش فاکتور را به شماره حساب زیر واریز نمایید .

شماره حساب : بانک پاسارگاد بشماره ۱-۱۱۲۲۷۴۶۶-۸۰۰۰-۳۰۵ جعفررستم خانی

– کارت به کارت : برای استفاده از این روش با مراجعه به یکی از دستگاههای ATM بانکهای عضو شتاب پس از وارد کردن کارت در دستگاه و وارد کردن رمز عبور به قسمت انتقال وجه رفته و شماره کارت زیر را وارد نمایید و سپس مبلغ پیش فاکتور را درج نمایید و پس از تایید فیش واریزی را دریافت نمایید .

شماره کارت بانک پاسارگاد : ۶۰۱۰ ۲۴۶۲ ۲۹۱۰ ۵۰۲۲ بنام جعفر رستم خانی

پس از ورود مجدد به سایت در قسمت تماس با ما شماره فیش واریزی، بانکی که واریزی صورت گرفته ، شماره کارت واریز کننده، تاریخ و شماره سفارش خود را در قسمت ارتباط با ما وارد نمایید تا واریزی شما ثبت گردد.

 

پرداخت هنگام تحویل کالا

این روش ارسال مخصوص ساکنین مناطق ۲۲ گانه تهران میباشد. مشتریان محترم میتوانند در صورت تمایل وجه کالا و هزینه پیک را در هنگام تحویل کالا به پیک پرداخت نمایند.

.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *