سوالات متداول

آیا فروش حضوری هم دارید؟

بله ، شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه اسباب بازی کیدبی تویز به آدرس : نارمک . خیابان جانبازان شرقی . خیابان رودباری جنوبی. پلاک ۳۲۱ بصورت حضوری خریداری کنید.

Back to Index

آیا در تمام ساعات شبانه روز میتوانیم سفارش ثبت کنیم؟

بله ، میتوانید در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته سفارش خود را ثبت کنید و برای تماس تلفنی از ساعت ۱۰ صبح ۸ شب جوابگو شما هستیم

Back to Index

آیا میتوانیم برای شخص دیگری خرید کنیم و سفارش تحویل آن شخص شود؟

بله ، پس از انتخاب کالا و وارد شدن به سبد خرید و کلیک بروی گزینه ورود به قسمت پرداخت در قسمت آدرس صورتحساب تیک ارسال به آدرس دیگر را فعال کنید تا ایتم آدرس ارسال فعال شود سپس آدرس و مشخصات تحویل گیرنده سفارش را وارد نمایید و سپس وارد قسمت پرداخت و ادامه خرید شوید. در صورت داشتن نکته در مورد خرید و یا ارسال در قسمت توضیحات سفارش درج نمایید.

Back to Index

آیا امکان سفارش تلفنی هم وجود دارد؟

بله ، میتوانید علاوه بر خرید از طریق سایت و روشهای پرداخت و ارسال متنوع و خرید حضوری از طریق تماس تلفنی با فروشگاه نیز سفارش خود را انجام دهید.

Back to Index

کالاهای که موجود نیستند چه زمانی برای فروش عرضه میشوند؟

امکان اعلام زمان دقیق عرضه دوباره آنها ممکن نیست. در هر زمان که کالایی مجددا برای عرضه موجود باشد در سایت قرار داده خواهد شد. در ضمن میتوانید با تماس با کارشناسان فروشگاه  و اعلام مشخصات خود در زمان عرضه کالای مدنظر ، موجودی کالا به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

Back to Index

آیا ممکن است کالای سفارش که سفارش میدهیم موجود نباشد.

بله ، امکان دارد کالایی موجود در سایت بعلت امکان سفارش تلفنی و حضوری هنوز موجودی ها در سایت بروز نشده باشند و کالا سفارش داده شده موجود نباشد. در این صورت به خریدار بصورت تلفنی اطلاع رسانی خواهد شد. سفارش دهنده نیز میتواند کالا مدنظر را با کالا دیگری تعویض نماید و یا وجه کالا مدنظر عودت داده خواهد شد.

Back to Index

پس از سفارش کالا چقدر طول میکشد به دستمان برسد؟

زمان رسیدن سفارش به دست سفارش دهنده بر اساس فاکتورهایی مانند محل و نحوه تحویل و زمان سفارش متفاوت است. زمان تحویل برای ساکنان شهر تهران از چند ساعت تا دو روزکاری و برای شهرستانها از یک تا سه روز کاری میباشد.

Back to Index

آیا میتوانیم سفارش خود را در روز و ساعت معینی تحویل بگیریم؟

بله ، میتوانید پس از انتخاب کالا و تکمیل مراحل خرید در قسمت توضیحات سفارش روز و ساعت تحویل سفارش را درج نمایید و یا با تماس با کارشناسان فروش فروشگاه  روز و ساعت تحویل را هماهنگ نمایید . قابل ذکر است در همه موارد قبل از ارسال کالا با سفارش دهنده هماهنگی های لازم برای ارسال بعمل خواهد آمد. (این امکان برای ساکنان محترم شهر تهران میباشد.). برای ساکنان محترم شهرستان فقط روز ارسال را میتوان هماهنگ کرد.

Back to Index